Automatický palivový plynový kotol WNS


Zdieľam :

Vlastnosti


• Automatický plynový kotol na palivo WNS:

Od roku 1985 spoločnosť spolupracuje s COMSAI (American Combustion Systems), aby poskytla kompletný súbor technických výkresov a procesov a vyrába sa podľa amerického štandardu „ASME“. Kotol je trojťahovej konštrukcie spalín. Potrubie využíva kombináciu závitového potrubia a svetlovodu. Kotol využíva jedinečnú zadnú dymovú komoru s plnou vonkajšou mokrou zadnou štruktúrou, ktorá má nízky protitlak a vysokú účinnosť.

• Vlastnosti kotla:

a. Spaľovacia komora využíva plne vlnitú štruktúru pece vytvorenú valcovaním za tepla, ktorá zväčšuje plochu ohrevu, zlepšuje prenos tepla a má vynikajúcu tepelnú rozťažnosť.

b. Zadná dymová komora využíva celú vonkajšiu mokrú chrbtovú štruktúru, dĺžka pece je dlhá, veľká spaľovacia komora a radiačný vykurovací povrch sú veľké, čo je prospešné pre vývoj dĺžky plameňa a zabraňuje preplachovaniu vykurovacieho povrchu plameňom; odpor dymu je malý a protitlak nízky, preto je zvolený horák. Široký a môže pridať vyhrievaciu plochu chvosta.

c. Veľká vykurovacia plocha, 32 m2 vykurovacej plochy na každých 600,000 XNUMX kcal tepla.

d. Koncovka môže byť vybavená jedným alebo dvoma šetričmi energie podľa požiadaviek a účinnosť kotla môže dosiahnuť 95%.

parametre


Kapacita kotla:
Parná rúra:0.5-30t / hOhrievač vody:0.35-21MW
Parametre kotla:
tlak:0.7-2.5MPaTeplota:175-300 ° C
tlak:0.7-1.6MPaTeplota:95-150 ° C
Palivo do kotla:ľahký olej, ťažký olej, skvapalnený plyn, zemný plyn, bioplyn, plyn, vodík, nízkohodnotný plyn atď.

dotaz