Cirkulačný fluidný kotol na uhlie


Zdieľam :

Vlastnosti


• Cirkulačný kotol s fluidným lôžkom:

Na základe zavedenia kotlov s cirkulačným fluidným lôžkom, ktoré skúmali a vyvíjali domáce výskumné ústavy, spoločnosť prijala množstvo osvedčených patentovaných technológií pre technické charakteristiky kotlov s cirkulačným fluidným lôžkom, takže náš kotol s cirkulačným fluidným lôžkom má dlhodobú prevádzku , dobré parametre ochrany životného prostredia, vysoká účinnosť kotla a široké parametre nastavenia prevádzky.

• Vlastnosti kotla: 

a. Pokročilé a efektívne vysokoteplotné zariadenie na separáciu materiálu s veľkým priemerom chladenia, aby sa zabezpečilo, že separátor sa dokáže prispôsobiť akémukoľvek popolovému palivu.

b. Celomembránová stenová konštrukcia zaisťuje tesnosť pece, primeranú veľkosť spaľovacej komory a nízku rýchlosť fluidizácie, aby sa zabezpečilo dostatočné spaľovanie paliva a rozpätie nastavenia zaťaženia kotla.

c. Technológia nízkoteplotného spaľovania v kombinácii s klasifikáciou vzduchu dokáže výrazne kontrolovať pôvodnú hodnotu emisií NOx a dokáže sa lepšie prispôsobiť čoraz prísnejším požiadavkám na ochranu životného prostredia.

d. Vyspelá a spoľahlivá konštrukcia proti opotrebeniu, kombinovaná patentovaná technológia pasívnej ochrany proti opotrebeniu a aktívnej ochrany proti opotrebeniu, aby sa zabránilo lokálnemu opotrebeniu a znížilo sa celkové opotrebenie, čím sa efektívne predlžuje doba nepretržitého chodu kotla a ovládateľnosť údržby.

e. Kotol na biomasu využíva unikátny kanál s viacerými spalinami a veľkú rozstupovú štruktúru na vyriešenie problému vysokoteplotnej korózie a nízkoteplotného zanášania kotlov na biomasu.

f. Kotol má plne závesnú konštrukciu, usporiadanie typu ∏, prívod uhlia k prednej stene a odvod trosky na dne. Preto je celkový vzhľad kotla zladený a krásny.

parametre


Séria kotlov s cirkulačným fluidným lôžkom na uhlie
Odparovanie kotla:35-480t / hTlak pary kotla:3.82-13.7MPa
Menovitá teplota pary:450-540 ° CPalivo do kotla:antracit, bitúmenové uhlie, nekvalitné miešanie uhlia, uhoľná hlušina, pracie uhlie, sliz atď.
Séria kotlov s fluidným lôžkom s cirkuláciou na biomasu
Odparovanie kotla:75-220t / hTlak pary kotla:3.82-13.7MPa
Menovitá teplota pary:450-540 ° CPalivo do kotla:biomasa
Séria teplovodných kotlov s cirkulačným fluidným lôžkom
Tepelný výkon kotla:29-168MWPracovný tlak kotla:1.6MPa
Menovitá výstupná / vstupná teplota vody:130-150/70-90 °CPalivo do kotla:antracit, bitúmenové uhlie, nekvalitné miešanie uhlia, uhoľná hlušina, pracie uhlie, sliz atď.

dotaz