Kotol na biomasu


Zdieľam :

Vlastnosti


• Vlastnosti kotla: 

a. Prijatím rozumného systému podávania je rovnomernosť podávania dobrá, vlastnosť sledovania zaťaženia je dobrá a úroveň automatizácie je vysoká. 

b. Na navrhnutie vrstvového spaľovania, suspenzného spaľovania alebo vrstveného spaľovania a suspenzného spaľovania používajte primerané spaľovacie zariadenie, aby sa zabezpečilo úplné spálenie a spálenie paliva. 

c. Rozumne usporiadať vyhrievaný povrch a usporiadať do dostatočného spaľovacieho aerodynamického poľa na vyriešenie problému nedostatočného spaľovania a ľahkej korózie vyhrievaného povrchu chvosta. 

d. Zvoľte primeranú teplotu dymu na výstupe z pece a rýchlosť prúdenia spalín konvekčnou vykurovacou plochou, aby ste znížili popol alebo opotrebovanie kotla.

• Palivo do kotla:

odpadové drevo, slama, bagasa, palmová škrupina, pelety z biomasy atď.

• Spôsob spaľovania: 

cirkulačné fluidné lôžko, vodou chladený vibračný rošt, piestový rošt, reťazový rošt, (vodou chladený) pevný rošt, spodné servo a pod.

• Kotol na biomasu:

Spoločnosť prijíma vhodné metódy zberu paliva, prepravy a dodávky paliva pred pecou pre charakteristiky paliva a prijíma konštrukciu kotla na konfiguráciu vhodného spaľovacieho systému a spôsobu distribúcie vzduchu. Vyriešený je problém koksovania v peci, nedostatočné spaľovanie a ľahká korózia zahriateho povrchu chvosta.

图片 4

图片 5

parametre


Kapacita kotla:
Parná rúra:10-130t / hOhrievač vody:7-116MW
Parametre kotla:
tlak:1.0-9.8MPaTeplota:184-540 ° C
tlak:1.0-1.6MPaTeplota:95-150 ° C


dotaz