Vzduchový kompresor poháňaný turbínou série JE


Zdieľam :

Vlastnosti


• Kompletná technológia ETI pre celý balík návrhu, výroby a testovania celého zariadenia; Vysoko účinné trojrozmerné nezakryté obežné koleso, profesionálny aerodynamický dizajn a konštrukčný dizajn pre optimálne aerodynamické charakteristiky, výsledkom čoho je obežné koleso s viac ako 92 %. 

• Voliteľné prostriedky regulácie vrátane regulácie vstupných rozvádzacích lopatiek, regulácie variabilnej frekvencie atď., dosiahnutie maximálneho rozsahu regulácie a maximálnej energetickej účinnosti; Voliteľné materiály obežného kolesa vrátane zliatiny titánu, nehrdzavejúcej ocele, plášťa môžu byť odliate alebo zvárané z nehrdzavejúcej ocele, spĺňajúce prísne požiadavky pre pevnosť a odolnosť proti korózii.

• Para kotla s vysokými parametrami sa postupne využíva na realizáciu plného využitia pary a zabezpečenie ekonomickejšej a efektívnejšej prevádzky tepelnej elektrárne.

• Prúdová turbína ako hlavný pohon priamo poháňa kompresorovú jednotku, čo znižuje straty tepelnej a mechanickej energie a výrazne zvyšuje účinnosť; Výpočet dynamiky rotora celého hriadeľového systému zaisťuje najlepšiu stabilitu a spoľahlivosť agregátu.

parametre


Para kotla s vysokými parametrami sa postupne využíva na realizáciu plného využitia pary a zabezpečenie ekonomickejšej a efektívnejšej prevádzky tepelnej elektrárne. 

dotaz